0533 897 43 04 - Destek Hattı
shoppingcart.mini.modal

Anasayfa Açıklama

NiSMiA ile En Şık Tarzı Yakalayın
NiSMiA, şıklığı ve kaliteyi seninle buluşturuyor. İhtiyaca dönük ürün çeşitliliğini, kalite ve şıklıkla bir araya getiriyor. Dünya kadın modasını yakından takip eden tasarımcılar, kaliteli malzeme ve titiz işçilik NiSMiA koleksiyonlarında bir araya geliyor. NiSMiA, senin kendi tarzını yansıtman için sezona özel trendlerden; kapsül koleksiyonlara kadar, hayat kolaylaştıran kombin önerileri sunuyor.

“Ne Giysem” Derdine Son; Artık NiSMiA Var!
Gardırobunda mutlaka yer alması gereken ürünleri edin; son dakika krizlerine karşı önlem al! Her an bir davete, iş toplantısına ya da tatile gitmek için hazırlıklı ol. Elbiseden eteğe; gömlek ve bluzdan montlara kadar, aradığın her şey NiSMiA’da! Sen zaman kaybetme, sadece gideceğin davetlere ve anlara odaklan diye, NiSMiA seni baştan aşağı yenilemeye hazır!

NiSMiA’nın kıyafet dolabınıza yaptığı özel dokunuşlarla, seni düşünen modacıların ellerinden giyineceksin. Mevsime özel NiSMiA koleksiyonlarını yakından takip et. Senin memnuniyetin bizim önceliğimiz.

Kaliteli Bir Alışveriş Deneyimi Yaşaman Bizim İçin Önemli Bilgilerinin güvende kalmasını sağlayan bir alışveriş deneyimi yaşaman bizim için çok önemli! NiSMiA olarak alışveriş deneyimini makul seviyelere taşımayı ve alışveriş esnasında güvende hissetmeni amaçlıyoruz. Senin için sağlamış olduğumuz 128 bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikası ile ödeme işlemini güvenle gerçekleştireceksin. Güvende ve özel hissetmen için düşündüğümüz tüm ayrıcalıkların keyfini çıkar!

14 Gün İade ve Değişim
Üretimdeki kalite yaklaşımımızı alışveriş deneyiminin her anına entegre ettik. Markamızdan satın aldığın tüm ürünlerde kullanılmış olması haricinde, hiçbir koşula bağlı kalmaksızın 14 gün içinde iade ederek ödemeni geri alabilirsin. Bizimle yaşadığın her deneyimde koşulsuz bir şekilde yanındayız!